TR  | ENG
HİZMETLERİMİZ

Ships Stores Supply - Gemi Malzemeleri Tedariği

We are at your service with high technical capacity staff for all consumables, maintenance and technical materias which ships in service. We are giving fast and reasonable supply service with our own production, stocks and distributor contractors.

Gemilerin seyir halindeyken ihtiyacları olabilecek tum bakım tutum sarf malzemeleri ve teknik malzemelerin tedariği konusunda teknik bilgi donanımı yuksek ekibimizle hizmetinizdeyiz. Kendi imal ettigimiz ve stok tuttugumuz urunler ve imalatcısı veya ulke dağıtıcısından aldıgımız kaliteli urunler ile muşterilerimizin gemilerine en hızlı ve uygun şekilde malzeme tedariği sağlamaktayız.

44371010122012Görüntü013.jpg14381010122012Görüntü015.jpg274010101220121343912334592.jpg

Ship Repair - Gemi Tamiri

We made various emergency repairs especially for clients who have offices away to our territory for many years. You may trust our speedy and experienced team for most of the floating repairs at ports, anchorage or repair piers. We are at your service 7days 24hours with all safety preventions according to the repair needed on board.

Uzun yıllardır ozellikle bolgemizden uzak merkezlerde işletmeleri olan yabancı muşterilerimizin gemilerinin acil tamirleri hususnda cok sayıda calışmalar yaptık. Gemilerin havuza alınmasını gerektirmeyen limanda, acıkta veya tamir iskelelerinde yapılabilecek pek cok işi en hızlı ve deneyimli ekiplerle cozumunde bize guvenebilirsiniz. Tamirin yeri ve aciliyetine gore tum onlemleri alarak gemilerinizin arızalarını sizlere sorun yaşatmadan yapabilmek icin 7 gun 24 saat hizmetinizdeyiz.

2444101012201221.JPG384310101220122012-11-09 09.02.42_resized.jpg0747101012201213.jpg

Customs and Logistic Services - Gümrük ve Lojistik Hizmetleri

Our company is able to deliver the goods on board by our custom sepecialists staff and sub-contractor service providers. Please contact with us for turn key solutions for ships or agent deliverie of goods from the source to the ship bu air, sea or coach ways. The answers of fast and minimized cost delivery solution is always available at our well experienced specialists. 

Firmamız kendi bunyesinde bulunan elemanları ve ozel anlaşmalı muşavirleriyle gumruğe gelen parcaların gumruk işlemlerini ve geminize kadar teslimatını en hızlı şekilde yapabilmektedir. Hava, deniz veya karayolu ile talep edilen urunu teslim yerinden alarak ilgili limana veya gemi acentesine kadar teslimatını iceren anahtar teslim lojistik cozumlerimiz icin lutfen bize ulaşın. Tum soru ve taleplerinizi konusunda bilgili ve tecrubeli ekibimizle cevaplandıralım, en hızlı ve dusuk maliyetler ile sevkiyat ve teslimat islerinizi cozumleyelim.

Agency - Acentelik

Our company giving agency services for ships in the ports and straits of Turkey to complete service package called as "integrated ship services".

Firmamız "entegre gemi hizmetleri" kapsamında Türk liman ve boğazlarında gemi acenteliği hizmeti vermektedir.

43091813112014acente.jpg

EPC - MSI

EPC is abbreviation of engineering, procurement and construction which is very popular business branch recent years. In this job branch the target is minimize the total budget of a project by controlling of engineering, procurement and construction in one hand. Client made one contract for all project and contractor handle and organize all subcontractors of the job. The main reason of the development of this job is minimizing the cost of foreign engineering, procurement and controller teams following the projects in Turkey to have a competitive final cost. We are able to assist your requests at shipping sector in Turkey.

MSI muhendislik, satın alma ve imalat kelimelerinin bas harflerinden olusan ve son yıllarda cok onemli bir iş kolu haline gelen bir konudur. Bu is kolunda nihayi projeye ulasılırken ihtiyac duyulan adımların tumunu olusturan muhendıslık hizmetleri, satın alma ve imalat calısmaları tek elden yonetilerek zaman, para ve kalite konusunda musterinin avantaj saglaması hedeflenmektedir. Musteri sadece tek bir firmayla kontrat yapar ve o firmayı muhattap olarak goruru, geri kalan tum calısmalar kontratı yapan firmaca musteri adına yurutulerek is teslim edilir. Ozellikle yabancı musterilerin Turkiyede yapacagı bu tip calısmalarda yurt dısından gelecek olan dizayn, satın alma ve imalat kontrol ekiplerinin yuksek gider ve konaklama maliyetinin minimum seviyeye indirerek daha rekabetci maliyetlerle is teslimleri yapılabilmesi bu isin gelismesindeki en buyuk etkendir. Turkiyede denizcilik sektorunde MSI konusunda tum taleplerinizde yardımcı olmak isteriz.

Corrosion Engineering - Korozyon Mühendisliği

We had around four thousand corrosion prevention project works for ships, docks and shore units since 2000. We are always with you for prevention of corrosion with our past experiences and technical documentations. 

2000 yılından bu yana dort bine yakın gemi, havuz ve kıyı yapısının korozyonla mucadelesinde proje bazında calışmalarımız olmuştur. Teknik dokumatasyon ve gecmiş birikimlerimizle korozyonla mucadelede her zaman yanınızdayız.

16461413112014IMG-20140823-WA0000.jpg07411413112014Ae2_6.png32511413112014anode_.jpg


 

Low Sulphur Line Modification - Düşük Sülfür Hattı Modifikasyonu
Detayları Görüntüle

Production for Pakistan Navy - Pakistan Donanması için üretim
Detayları Görüntüle

Singapore Mariners Cricket Club sponsored by YEKE - YEKE Singapur Denizciler Kriket Kulübüne sponsor oldu
Detayları Görüntüle
    Tüm Haberleri Listele


Copyright © 2012 Yeke Denizcilik Tüm hakları saklıdır.